Leden van de Benelux delegatie

We tellen meer dan 900 leden in 2010 op de Culinaire Academie van Frankrijk, dat 27 landen vertegenwoordigt en aanwezig is op de vijf continenten. De Culinaire Academie van Frankrijk, Delegatie Benelux telt vandaag meer dan 120 leden.

Voorzitters

Dominique Michou

Voorzitter Académie Culinaire de France - Delegatie Benelux
10 september 1951
Orléans

Vast benoemde leden

Fabian Hermans

Chargé desRelations Publiques Délégation Benelux

Günter Wortmann

Trésorier et Archiviste Filiale Benelux

Ghislain Vanneste

Leden veraantwoordelijke
25 februari 1957
Menen

Johan Forton

Secrétaire - Délégation Benelux

Michel Theurel

Président d’honneur Délégation Benelux
24 december 1960

Roland Debuyst

Vice-Président Bruxelles Délégation Benelux

Virginie Daux

Lid het bureel ACF en Coordinator
30 juni 1982
Meaux

Yvan Roque Anarade

Vice-Voorzitter voor Wallonië
24 oktober 1955
Lousal (Portugal)

Leden

Alain Bianchin

Keuken Chef
30 oktober 1973
Halle

Alain Clos

Chef Executive van het Rode Kruis Luxemburg
16 maart 1966
Metz

Alain Thomas

Conseil PCME en Food & Beverage

Alain Vandersmissen


Alexandre Blondiaux

Keuken Chef
14 oktober 1972
Namen

André Viatour

Conseiller Culinaire

Anny Smets

1 januari 1970
DIEST

Bruno Cophignon

Keuken Chef bij de Prefet Police Préfecture in Parijs
22 maart 1964
Charleville Mézieres

Christian Albrecht


Christian Tirilly

22 juli 1968
Pont l'Abbe

Christophe Roesems


Daniël Lassaut


Dimitri Musschebroeck

Keuken Chef
7 oktober 1980

Franco Spinelli


Frank Dryepondt

8 februari 1950

Frans Vandeputte


Frédéric Gonzalez

Executive Chef

Frédéric Salpetier

lid
18 oktober 2017

Gaëtan Colin

Restaurant The Avenue Hotel Barsey

Gérard Deschamps


Georges Grintzias

Keuken Chef
3 januari 1960
Charleroi

Ivan Verhaeghe


Jean Castadot

JC Consulting

Jean-Baptiste Thomaes


Jean-Yves Houziaux

18 maart 2018

Jimmy Collodoro

28 februari 2018

Laurent Richard


Luk Nevens

Chef Executive Embassy United States
5 juli 1975

Michel Doukisis


Mustafa Duran


Nicholas Tsiknakos

Keuken Chef Restaurant ARIAN
1 november 1978
Athene

Oki Huraki

Chef de cuisine

Olivier Grégoire

Keuken Chef van Restaurant Martin's Louvain-la-Neuve
18 april 1975
Uccle

Pascal Marcin

Vice-Président francophone Délégation Benelux
21 augustus 1975

Patrick De Gendt

20 oktober 2017

Paul Wittamer


Pierre Balthazar

Culinary Director, The Hotel, The Restaurant

Pierre Fonteyne

6 december 2017

Roberto Pintus

Eigenaar Restaurant LE MAX
21 december 1961
Boussu

Roger Knaepen


Roland Taïs

22 maart 1948
Schaerbeek

Saburo Inada


Stefaan Gaethofs

Chef de Cuisine

Van Hau Nguyen

Eigenaar Restaurant HAU
2 maart 1065
Saïgon (Vietnam)

Xavier Adam

Eigenaar Traiteur Xavier Adam
1 augustus 1972
Brussel

Yvon Deghaye

Traiteur et Entrepreneur de Banquets

Nieuwe leden

Michel Barnstijn

CEO Mabru
18 oktober 2017

Laurent Nys

CEO Mabru
21 januari 2018

Bernard Walravens

CEO Walravens sa Groothandel in Vlees
20 juli 1968
Brussel-Elsene

Alain Czapka

Keuken Chef
16 juli 1966
Choisy-Leroi

Alain Deprez

Chef Bakkerij-Patissier
21 mei 1965
Nijvel

Christian Van Den Ouden

Keuken Chef
24 december 1963
Seraing

Christophe Baert

Chef-Eigenaar
5 mei 1967
Moeskroen

Cyril Jolivet

Keuken Chef
22 oktober 1972
Marseille

David Lievyns

Chef-Eigenaar
16 juni 1976
Anderlecht

Eddy Münster

Keuken Chef
11 november 1969
Watermael-Boitsfort

Emmanouil Makrygiannakis

Chef-Eigenaar
24 augustus 1973
Heraklion (Kreta)

Fabrice Vuillemin

Chef-Eigenaar
14 januari 1971
Brussel

Frédéric Deroppe

Keuken Chef en Expert
9 november 1969
Namur

Jean-Pierre Gascoin

Keuken Chef
3 december 1966
Nantes

Laurent Gauze

Keuken Chef
25 januari 1968
Perpignan

Michel Lo

Keuken Chef
20 december 1978
Doornik

Minoru Seino

Keuken Chef
17 juni 1971
Hokkaido Japan

Noureddine Hannachi

Chef-Eigenaar
11 november 1953

Paulo Campos

Ecaillier
5 juli 1979
Brussel

Paulo Campos Tomaz

Zelfstandig Traiteur- Ecaillier
14 juni 1966
Lisabon Portugal

Romain Depas

Keuken Chef
22 maart 1990
St-Agatha-Berchem

Yasushi Sasaki

Patissier-Chocolatier
5 april 1972
Taipei Taiwan

Yosuke Suetsugu

Chef-Eigenaar
13 juli 1948
Tokyo